Kalender Juni

 

 

Dinsdag 29/05/2018   Den Torenroute

61 km.   Kon. Gentse Velo Sport
Café Den Toren, Dorpsstraat 13, Semmerzake
61 km. I&S: 13.00-17.00
Start in groep om 13.30 uur.. 
Info: Roger Reynvoet, 0494/80.28.90, roels@telenet.be.

Klassement 1

 

Woensdag 30/05/2018   Kreken en polders

60-45 km.  Wtcl Blijf Jong Assenede Vzw
Sporthal Assenede
60 & 45 km. I&S: 13.30-18.30
Info: Lieven Van Hijfte, 0478 850288, lieven.van.hijfte@telenet.be.

Klassement 1

 

EIGEN ORGANISATIE

Zaterdag‚Äč 02/06/2018 MALDEGEM-STADEN/KEMMEL-MALDEGEM      WTC MALDEGEM VZW

Cyclo: 185-108-60-25 km   Kids: 25 km   Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw
Cafetaria Meos, Bloemestraat 36 d, Maldegem
Cyclo: 185 km. I&S: 07.00-09.00
Cyclo: 108 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 60 & 25 km. I&S: 07.00-13.30
Kids: 25 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Guido Willemarck, 0497 122554, guido.willemarck@skynet.be.

Klassement 1-2 clubstart omstreeks 08u00

 

Zondag 03/06/2018    Zondagmorgen clubrit

Clubstart aan Meos om 09u00  er wordt in 2 groepen gefietst , beide starten om 09u00 en wordt door ieder clublid de keuze gemaakt welke groep hij-of /zij vervoegd !!!!!!

Klassement 1-2-3

 

Donderdag 07/06/2018  DE ZWARE VRIENDEN     DE ZWARE VRIENDEN DESTELBERGEN

50-30 km.  De Zware Vrienden Destelbergen
Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken
50 & 30 km. I&S: 13.00-17.00
Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme-7@hotmail.com.

Klassement 1

 

Zaterdag 09/06/2018   AZALEAFIETSTOCHTEN     WSC OOSTAKKER - LOCHRISTI

VTT: 50-37-25 km   Cyclo: 135-105-75-50-25 km   Kids: 25 km   Wsc Oostakker - Lochristi
Edugo, Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, Oostakker
VTT: 50 & 37 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Cyclo: 135 km. I&S: 07.00-11.00
Cyclo: 105 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 75 & 50 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Kids: Cyclo. 25 km. I: 12.30-13.25-13.30
Info: Ghislain Roels, 0472 949256, ghislain.roels@telenet.be.

Klassement 1-2 clubstart om 08u00 voor 135-105-75 km.

 

Zondag 10/06/2018    Zondagmorgen clubrit

Clubstart aan Meos om 09u00  er wordt in 2 groepen gefietst , beide starten om 09u00 en wordt door ieder clublid de keuze gemaakt welke groep hij-of /zij vervoegd !!!!!!

Klassement 1-2-3

 

Woensdag13/06/2018  FIETSTOCHT SCHUTTERSHOF     WTC DE SNELTRAPPERS VZW

55-42 km.   Wtc De Sneltrappers Vzw
Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene
55 & 42 km. I&S: 13.00-17.00
Café Rembrandt, Dorp 102, Wachtebeke. 
55 & 42 km. I&S: 13.00-16.00
Info: Jozef Kees, 0475 729761, joekes@skynet.be.

Klassement 1

 

Vanaf vrijdag  15/06/2018  t.e.m. zondag 17 juni ( tellende voor klassementen ).

Fietsweekend te Bapaume

 

Zaterdag16/06/2018  LES COLLINES     SPORTVERENIGING ZOMERGEM VZW

VTT: 65-45-25 km   Cyclo: 150-105-65-35 km   Kids: 17 km     Sportvereniging Zomergem Vzw
Sportcentrum Den Boer, Den Boer 17, Zomergem
Cyclo: 150 km. I&S: 07.00-09.00
Cyclo: 105 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 65 & 35 km. I&S: 08.00-14.00
VTT: 65 & 45 & 25 km. I&S: 07.30-14.00
Kids: VTT. 17 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Christian Martens, 0471 925074, secretaris@svzomergem.be.

Klassement 1-2 Clubstart om 08u00 voor 150-105-65 km

 

Zondag 17/06/2018    Zondagmorgen clubrit

Clubstart aan Meos om 09u00  er wordt in 2 groepen gefietst , beide starten om 09u00 en wordt door ieder clublid de keuze gemaakt welke groep hij-of /zij vervoegd !!!!!!

Klassement 1-2-3

 

Woensdag 20/06/2018  MAURITSROUTE     WTC DE KATTE ZELZATE

52 km     Wtc De Katte Zelzate
Café De Zwarte Kat, Assenedesteenweg 140, Zelzate
52 km. I&S: 13.00-14.00
Groepsstart. 52 km. I: 13.30-13.55-14.00
Info: Gino De Meester, 0495/48.81.94, gino.de.meester@telenet.be.

Klassement 1

 

Donderdag21/06/2018  FIETSTOCHT SCHELDETOCHT     WTC DESTELBERGEN SPORT

50 km.   Wtc Destelbergen Sport
Sportbar Het Meer, Koedreef, Destelbergen
50 km. I&S: 13.00-16.00
Info: Jerome Van Severen, 09 3550900, jerome.van.severen@skynet.be.

Klassement 1

 

Zaterdag23/06/2018  MEMORIAL WILLY THIJS     CENTRUM SPORTIEF VZW

110-75-40 km.   Centrum Sportief Vzw
Café Sparrenhof, Brugsesteenweg 183, Eeklo
110 & 75 km. I&S: 07.00-14.00
40 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Marc Standaert, 0493 691911, wtc.centrumsportief@gmail.com.

Klassement 1-2  clubstart om 08u00 voor 110-75 km.

 

Zondag 24/06/2018    Zondagmorgen clubrit

Clubstart aan Meos om 09u00  er wordt in 2 groepen gefietst , beide starten om 09u00 en wordt door ieder clublid de keuze gemaakt welke groep hij-of /zij vervoegd !!!!!!

Klassement 1-2-3

 

Dinsdag 26/06/2018  RONDJE WEST     W.T.C. PHILIPPINE

60-45 km   W.T.C. Philippine
Kantine Tennisvereniging, Mosselverkorting 6, Philippine
60 & 45 km. I&S: 13.30-18.30
Info: Peter Jan Verstelle, 0031 653399711, pverstelle@zeelandnet.nl.

Klassement 1

 

Donderdag 28/06/2018  FIETSTOCHT SPARRENHOF     CENTRUM SPORTIEF VZW

60 km   Centrum Sportief Vzw
Café Sparrenhof, Brugsesteenweg 183, Eeklo
60 km. I&S: 13.30-16.30
Info: Marc Standaert, 0493 691911, wtc.centrumsportief@gmail.com.

Klassement 1

 

Zaterdag 30/06/2018  VTT RECHT DOOR AALTER     RECHT DOOR - AALTER

VTT: 50-30 km   Recht Door - Aalter
Voetbalkantine, Sparhoekdreef, Maria-Aalter
VTT: 50 & 30 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Gino Vermeire, 0475 318581, t.hoekske.aalter@pandora.be.

Klassement 1-2 onderling afspreken

of

Zaterdag30/06/2018  WESTERSCHELDERIT     TC HOUTLAND - ERTVELDE VZW

108-68-42 km   Tc Houtland - Ertvelde Vzw
Kaffee Het Oude Gemeentehuis, Marktplein 4, Ertvelde
108 km. I&S: 07.00-13.00
68 & 42 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Dany Schaubroeck, 0486 427014, secretaris.tchoutland@telenet.be.

Klassement 1-2  clubstart om 08u00 voor 108-68 km.