Kalender Augustus

 

30/07/2019      Fietstocht De Pluim                                                                         

55 km.    Eikelvrienden - Oosteeklo
Café De Pluim, Koning Albertstraat 15, Oosteeklo
55 km. I&S: 13.00-16.30
Info: Gillain Van Hecke, 0485 513704, eikelvrienden@hotmail.com.

Klassement 1

 

31/07/2019         Zwalm Sportief Rit  

54-32 km.            Wsc Zwalm Sportief
Snooker Praatcafé Prismas, Zuidlaan 47, Zwalm
54 & 32 km. I&S: 13.30-16.30
Info: Lieven Van der Donckt, 0477 516170, wsczwalmsportief@telenet.be.

Klassement 1

 

31/07/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00    

Klassement  1 en woensdagavond klassement

 

1/08/2019           FT Dwars door Wetteren                                                                            

50 km   Wtc Lambroek Massemen
Café Massemen Plaetse, Dorpsplein 12, Massemen
50 km. I&S: 13.30-17.00
Info: Marc Verleysen, 0477 666796, marc.verleysen@telenet.be.

Klassement 1

 

3/08/2019           Mevaco Rit       

115-83-53 km.   W.T.C. De Flandriens - Vzw
Café ´t Lapperke, Dorp 62, Adegem
115 & 83 & 53 km. I&S: 07.00-13.00
Info: Armand Dobbelaere, 0497 670152, armand.dobbelaere@telenet.be.

Klassement 1 en 2

 

4/08/2019        Fietstocht Katte Kermis - Memorial Jozef De Koeyer       Ster Meetjesland  

60-35 km    Wtc De Katte Zelzate
Tent De Donkere Wolk, Denderdreve, Zelzate
60 & 35 km. I&S: 08.00-10.30
Info: Gino De Meester, 0495 488194, gino.de.meester@telenet.be.                                            

Klassement 1,2 en 3     clubstart 08u30 voor de 60 km

 

6/08/2019           Kermisrit De Velodroom                                                                             

50-35 km     De Ledecrossers - Lokeren
Parochiezaal Oudenbos, F.Hanusdreef 29 a, Lokeren-Oudenbos
50 & 35 km. I&S: 13.00-15.30
Info: Walter De Coeyer, 0478 980837, walter.de.coeyer@telenet.be.

Klassement 1

 

07/08/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00          

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

10/08/2019         Fietstocht Depa     

110-80-45 km     Centrum Sportief Vzw
Café Sparrenhof, Brugsesteenweg 183, Eeklo
110 & 80 km. I&S: 07.00-14.00
45 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Marc Standaert, 0493 691911, wtc.centrumsportief@gmail.com.

Klassement 1 en 2

 

11/08/2019    Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3

 

13/08/2019         Memorial Robert Cauwels                                                                         

55 & 35 km     Vzw Wielercomite Eeklo
Sportpark, Burg.L.Pussemierstraat 157, Eeklo 55 & 35 km. I&S: 13.00-17.00
Info: Filip Bruneel, 0476 505930, filip.bruneel4@telenet.be.

Klassement 1

 

14/08/2019         Tamboerroute                                                                            

55 km     Vzw Wielercomite Eeklo
Sportpark, Burg.L.Pussemierstraat 157, Eeklo
55 km. I&S: 12.30-17.00
Start in groep om 13.00 uur. 
Info: Filip Bruneel, 0476 505930, filip.bruneel4@telenet.be.

Klassement 1

 

14/08/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00          

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

15/08/2019           Flanders Cyclo & Bike Events                                                               

VTT: 70-50-30-20 km        Cyclo: 105-75-40-25 km      Kids: 20 km     Tc De Vrije Vogels - Nazareth
Bedrijfshal Isorex, Stationstraat 190, Gavere
Cyclo: 105 & 75 km. I&S: 07.00-13.00    Cyclo: 40 & 25 km. I&S: 07.30-14.00
VTT: 70 km. I&S: 07.00-13.00      VTT: 50 & 30 & 20 km. I&S: 07.30-14.00
Kids: VTT. 20 km. I: 12.30-13.25-13.30
Info: Gerrit Devenyns, 0476 689685, gerrit.devenyns@telenet.be.

Klassement 1 en 2

 

15/08/2019      Clubuitstap

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1 en 2

 

16/08/2019         Veloclub Trapt Deure                                                                   

50 km     Veloclub Trapt Deure
Sporthal Evergem, Kapellestraat 75, Evergem
50 km. I&S: 13.00-17.00
Info: Diego Lasseel, diego.lasseel@telenet.be.

Klassement 1

 

17/08/2019         Memorial Romain Vercauter  

105-75-55-35 km     Wtcl Blijf Jong Assenede Vzw
Sporthal Assenede, Kapellestraat 4, Assenede
105 & 75 & 55 & 35 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Arseen Van Hijfte, 0474 880291, lieven.van.hijfte@telenet.be.

Klassement 1 en 2

 

18/08/2019      Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3

 

21/08/2019     Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00          

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

24/08/2019         Dranken Engels Cycling Tour                                                       

Cyclo: 110-75-50-25 km.  Kids: 25 km     Aalter Sportief
Sportcafé Sportcentrum, Lindestraat 17, Aalter
Cyclo: 110 km. I&S: 07.00-13.00      Cyclo: 75 km. I&S: 07.00-14.00
Cyclo: 50 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Kids: Cyclo. 25 km. I: 13.00-13.25-13.30
Cyclo: Café Edemolen, Steenweg op Deinze 148, Nazareth. 
Cyclo: 110 km. I&S: 07.00-13.00     Cyclo: 75 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Jean-Luc Grammens, 0473 898499, jeanluc561@telenet.be.

Klassement 1 en 2

 

25/08/2019     MalleMaldegem

Start om 08u30 voor de 60 km

Café ’t  Voske, Stationsplein te Maldegem

Klassement 1,2 en 3

 

28/08/2019         Memorial fietstocht   

60-39 km     W.T.C. De Flandriens - Vzw
Café ´t Lapperke, Dorp 62, Adegem
60 & 39 km. I&S: 13.00-17.00
Info: Armand Dobbelaere, 0497 670152, armand.dobbelaere@telenet.be.

Klassement 1

 

28/08/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00          

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

29/08/2019         Memorial Lucien & Marcel                                                                        

50-30 km     Wtc De Hert - Zottegem
Café De Hert, Kattenberg 4, Zottegem
50 & 30 km. I&S: 13.30-17.30
Info: Geert Van Caenegem, 0477 530504, g.vancaenegem@gmail.com.

Klassement 1

 

31/08/2019         Vriendschapstocht - LM Classic                                                                   

Cyclo: 135-105-68-38 km     VTT: 50-37-25 km      Kids: 20 km     Tc Houtland - Ertvelde Vzw
Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan 34, Ertvelde
Cyclo: 135 km. I&S: 07.00-10.00      Cyclo: 105 & 68 & 38 km. I&S: 07.00-14.00
VTT: 50 & 37 & 25 km. I&S: 08.00-14.00
Kids: VTT. 20 km. I: 12.30-13.25-13.30
Info: Dany Schaubroeck, 0486 427014, secretaris.tchoutland@telenet.be.

Klassement 1 en 2

 

01/09/2019     Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3