Kalender Juni

 

28/05/2019      Den Torenroute                                      

61 km.     Gentse Velotrappers
Café Den Toren, Dorpsstraat 13, Semmerzake
61 km. I&S: 13.00-17.00     Start in groep om 13.30 uur. 
Info: Roger Reynvoet, 0494 802890.

Klassement 1

 

29/05/2019      Kreken en Polders                                                                          

60-45 km.       Wtc Blijf Jong Assenede Vzw
Sporthal Assenede, Kapellestraat 4, Assenede
60 & 45 km. I&S: 13.00-18.30
Info: Arseen Van Hijfte, 0474 880291, lieven.van.hijfte@telenet.be

Klassement 1.

 

29/05/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

30/05/2019    Stekene-Geraardsbergen-Stekene                                                          

163-105-70-45 km.    Wtc De Sneltrappers Vzw
Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene
163 & 105 km. I&S: 07.00-10.00
70 & 45 km. I&S: 07.00-12.00
Café De Zwaan, Veerstraat 14, Uitbergen. 
163 & 105 km. I&S: 07.00-09.00
70 km. I&S: 07.00-11.00
Info: Jozef Kees, 0475 729761, joekes@skynet.be.

Klassement 1 en 2

of

30/05/2019 Morgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1 en 2

 

31/05/2019   De Zware Vrienden                                                                              

50-30 km.   De Zware Vrienden Destelbergen
Sportvriend, Provinciebaan 126, Kalken
50 & 30 km. I&S: 13.00-17.00
Info: Luc Van Damme, 0494 811069, lucvandamme-7@hotmail.com.

Klassement 1

 

 

1/06/2019    EIGEN ORGANISATIE Maldegem-Staden/Kemmel-Maldegem

Cyclo: 185-108-60-25 km.  Kids: 25 km.   Wieler Toeristen Club Maldegem Vzw
Cafetaria Sporthal Meos, Bloemestraat 36 d, Maldegem
Cyclo: 185 km. I&S: 07.00-09.00
Cyclo: 108 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 60 & 25 km. I&S: 07.00-13.30
Kids: 25 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Guido Willemarck, 0497 122554, guido.willemarck@skynet.be.

Klassement 1 en 2      CLUBSTART 7.30 u VOOR ALLE AFSTANDEN

 

02/06/2019 Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3

 

05/06/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

8/06/2019     ´t Kruiskens Tour                                                                                    

110-60 km     Wtc ´T Kruisken Adegem
Café ´t Kruisken, Kruisken 1, Adegem
110 & 60 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Ronny Bauwens, 0477 530631, ronny.bauwens@telenet.be.

Klassement 1 en 2

 

8/06/2019     Azalea Fietstochten                                                                               

VTT: 50-40-32 km.      Cyclo: 135-105-75-50-25 km.     Kids: 25 km.   Wsc Oostakker - Lochristi
Edugo Campus De Brug, Eksaardserijweg 24, Oostakker
Cyclo: 135 km. I&S: 07.00-11.00    Cyclo: 105 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 75 & 50 & 25 km. I&S: 08.00-14.00    Kids: cyclo. 25 km. I: 13.00-13.25-13.30
VTT: 50 & 40 & 32 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Ghislain Roels, 0472 949256, ghislain.roels@telenet.be.

Klassement 1 en 2

 

09/06/2019 Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3

 

10/06/2019   Fietstocht Philippine    Ster meetjesland                                                                         

105-70-45 km.    W.T.C. Philippine
Kantine Tennisvereniging, Mosselverkorting 6, Philippine (Nederland)
105 km. I&S: 07.30-09.30      70 km. I&S: 07.30-11.00     45 km. I&S: 07.30-12.00
Brasserie Du Commerce, Julianastraat 13, Heikant (Nederland). 
105 km. I&S: 08.00-09.30
70 km. I&S: 08.00-11.00
Info: Peter Jan Verstelle, 0031 653399711, pverstelle@zeelandnet.nl.

Klassement 1 en 2

 

12/06/2019     Fietstocht Schuttershof                                                                                      

55-42 km       Wtc De Sneltrappers Vzw
Café Schuttershof, Kerkstraat 61, Stekene
55 & 42 km. I&S: 13.00-17.00
Café Rembrandt, Dorp 102, Wachtebeke

55 & 42 km. I&S: 13.00-16.00
Info: Jozef Kees, 0475 729761, joekes@skynet.be.

Klassement 1

 

12/06/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

14/06/2019  Fietsweekend Vierhouten

80 km  Geen volgwagen voorzien, start ter plaatste bespreken

Klassement 1 en 2

 

15/06/2019  Fietsweekend Vierhouten

120 km  Volgwagen voorzien, start ter plaatse bespreken

Klassement 1 en 2

 

15/06/2019   Les Collines / Martinus Zomer VTT - LM Classic   Ster meetjesland      

VTT: 65-45-25 km.     Cyclo: 150-105-65-35 km.    Kids: 15 km.   Sportvereniging Zomergem Vzw
Sportcentrum Den Boer, Den Boer 17, Zomergem
Cyclo: 150 km. I&S: 07.00-09.00
Cyclo: 105 km. I&S: 07.00-13.00
Cyclo: 65 & 35 km. I&S: 07.00-14.00
VTT: 65 & 45 & 25 km. I&S: 07.00-14.00
Kids: VTT. 15 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Christian Martens, 0471 925074, secretaris@svzomergem.be.

Klassement 1 en 2

 

16/06/2019  Fietsweekend Vierhouten

50 km  Geen volgwagen voorzien, start ter plaatste bespreken

Klassement 1,2 en 3

 

16/06/2019 Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3

 

19/06/2019   Mauritsroute                                                                                          

52 km.  Wtc De Katte Zelzate
Café De Zwarte Kat, Assenedesteenweg 140, Zelzate
52 km. I&S: 13.00-14.00
Start in groep om 14.00. 
Info: Gino De Meester, 0495 488194, gino.de.meester@telenet.be.

Klassement 1

 

19/06/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

20/06/2019   Scheldetocht                                                                                                                                                         

50 km.   Wtc Destelbergen Sport
Sporthal Het Meer, Koedreef, Destelbergen
50 km. I&S: 13.00-16.00
Info: Jerome Van Severen, 09 3550900, jerome.van.severen@skynet.be.

Klassement 1

 

22/06/2019     Memorial Willy Thijs          ster meetjesland                                         

110-75-40 km.     Centrum Sportief Vzw
Café Sparrenhof, Brugsesteenweg 183, Eeklo
110 & 75 km. I&S: 07.00-14.00
40 km. I&S: 08.00-14.00
Info: Marc Standaert, 0493 691911, wtc.centrumsportief@gmail.com

Klassement 1 en 2

 

23/06/2019 Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3

 

25/06/2019    Rondje West                                                                                              

60-45 km.    W.T.C. Philippine
Kantine Tennisvereniging, Mosselverkorting 6, Philippine (Nederland)
60 & 45 km. I&S: 13.30-19.00
Info: Peter Jan Verstelle, 0031 653399711, pverstelle@zeelandnet.nl.

Klassement 1

 

26/06/2019         Van Oost naar West                                                                            

60-40 km.    De Zwarte Kat Rijders
Café De Zwarte Kat, Assenedesteenweg 140, Zelzate
60 & 40 km. I&S: 13.00-18.00
Info: Patrick De Roo, 0486 751340, patrick.de.roo3@telenet.be.

Klassement 1

 

26/06/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

29/06/2019   Westerschelde Rit    Ster meetjesland                                                                                            

108-68-42 km.   Tc Houtland - Ertvelde Vzw
Kafee Oude Gemeentehuis, Marktplein 4, Ertvelde
108 km. I&S: 07.00-13.00
68 & 42 km. I&S: 07.00-14.00
Info: Dany Schaubroeck, 0486 427014, secretaris.tchoutland@telenet.be.Bovenkant formulier

 

Klassement 1 en 2

of

29/06/2019     Lambroek Happening & VTT                               

VTT: 60-45-32 km.   Cyclo: 70-50 km.       Kids: 20 km.     Wtc Lambroek Massemen
Voetbalterrein VVE Massemen, Kapellekouter 1, Massemen
Cyclo: 70 & 50 km. I&S: 08.00-14.00
VTT: 60 & 45 & 32 km. I&S: 08.00-14.00
Kids: VTT. 20 km. I: 13.00-13.25-13.30
Info: Marc Verleysen, 0477 666796, marc.verleysen@telenet.be.

Klassement 1 en 2

Onderkant formulier

 

30/06/2019 Zondagmorgenrit

Start aan Meos om 09u00 zowel de a als de b ploeg. 

Iedereen bepaalt zelf welke groep men kiest

Klassement 1,2 en 3

 

2/07/2019      Fietstocht Oscar Braeckman                                                

60-35 km.     Gentse Velotrappers
Loods 25 Gentse Roei- en Sportvereniging, Vissersdijk 1, Gent
60 & 35 km. I&S: 09.30-14.00
Info: Roger Reynvoet, 0494 802890.

Klassement 1

 

3/07/2019    Fietstocht Glorieux                                                                                 

60-35 km.    Wsc Oostakker - Lochristi
Edugo Campus Glorieux, Sint-Jozefstraat 7, Oostakker
60 & 35 km. I&S: 09.00-15.30
Info: Ghislain Roels, 0472 949256, ghislain.roels@telenet.be.

Klassement 1

 

03/07/2019   Woensdagavondrit

Start aan Meos om 19u00

Klassement  1 en woensdagavondklassement

 

4/07/2019    Zomerrit Roger Dhuyvetters                                                                

50 km.       Wtc Den Akker - Maldegem
Restaurant Tea Room Artisan, Moerhuizestraat 50, Maldegem
Toersport, Bevrijdingstraat 25 A, Zomergem. 
50 km. I&S: 13.30-17.30
Info: Rudi Basslé, 0485 575712, rudi.bassle@telenet.be.

Klassement 1